POLATLI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POLATLI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?

+6
iskorpitx
lazio_enes
melankolik__rock
ahmet
aymara
Admin
10 posters

A)İYİ
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab1023%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 23% [ 3 ]
B)KÖTÜ
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab108%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 8% [ 1 ]
C)İYİ AMA UZAK
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab1054%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 54% [ 7 ]
D)UZAK
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab108%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 8% [ 1 ]
E)BİLMİYORUM
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab100%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 0% [ 0 ]
F)İDARE EDER
YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab107%YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Modtab12
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? Empty
MesajKonu: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 8:18 am

BENCE ÇOK UZAK...
http://2.sınıf!
aymara
Admin
Admin
aymara

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyCuma Eyl. 07, 2007 12:53 am

uzak
ahmet
Acemi Üye
Acemi Üye
ahmet

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPaz Eyl. 09, 2007 3:10 am

iyi ama uzak abi ya!!
melankolik__rock
AÖL Moderatör
AÖL Moderatör
melankolik__rock

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyCuma Eyl. 14, 2007 4:51 am

Evet bence de güzel ama uzak..lise 1 eğitim derslerini hatırlatırım arkadaşlar..
Öğretmen liseleri şehir merkezinden uzak olmalıdır..Öğretmen okullarının şartı yani uzak olmalı

En son tarafından Paz Ekim 07, 2007 11:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lazio_enes
Acemi Üye
Acemi Üye

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 12:29 pm

evet bende bu noktaya deginecektim bu arada herkes kendini tanıtırsa bence güzel olur !!!!! beni zaten ismimden çıkarırsınız Smile
iskorpitx
Acemi Üye
Acemi Üye
iskorpitx

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPtsi Ekim 01, 2007 12:25 pm

iyi de uzak ya
allahın daqında
haymanalı
Acemi Üye
Acemi Üye
haymanalı

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPaz Ekim 07, 2007 2:00 am

iyi olum işte
eski okuldAN BİN KAT İYİ
melankolik__rock
AÖL Moderatör
AÖL Moderatör
melankolik__rock

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPaz Ekim 07, 2007 11:23 am

lazio_enes demiş ki:
evet bende bu noktaya deginecektim bu arada herkes kendini tanıtırsa bence güzel olur !!!!! beni zaten ismimden çıkarırsınız Smile
enescim canım kardeşim nereye mesaj atcağını karıştırdın galiba neysee..Bu arada kim olduğumu anlamışsındır inşallah..
gripin
Acemi Üye
Acemi Üye
gripin

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPtsi Ekim 08, 2007 11:13 am

kötü ya eski okul iyiydi
blogcu
Acemi Üye
Acemi Üye
blogcu

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyPtsi Ekim 08, 2007 11:14 am

iyi şükür
mustafa_bas
Admin
Admin
mustafa_bas

MesajKonu: Geri: YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ?   YENİ OKULUMUZU NASIL BULDUNUZ? EmptyÇarş. Ekim 17, 2007 11:52 am

yaw uzak olsun nolcak fıstık gibi okul işte bal dök yala ama bu okul ben mevzun oluncaya kadar donanımlar anca tamamlanır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-